Англійська мова. Нетрадиційний урок-бесіда в казковій формі .
код для вставкиУрок-бесіда в казковій формі ТЕМА: “DAILY LIFE”. Мета: ознайомити з використанням теперішнього тривалого часу, розвивати граматичні навички, навички говоріння, закріплення лексичного матеріалу. Обладнання : проектор, екранкартки , презентація з малюнками. I. Хід уроку Introduction. Greeting Teacher: Hello, my dear children! I am glad to see you. Sit down, please. Well, today we continue to speak about daily life and learn the Present Continuous Tense. II. Home Assignment Checking Teacher: But first, help Nick. Look at the blackboard. He has got a letter from his mother, but some letters are missed because of the rain. Help to read the letter, put the necessary letters. (Учні повторюють слова, які вони вчили вдома, потім переписують лист Ніка в зошити, вставляючи пропущені літери.) My dear Nick. Please, w_ _ h your f _ c _ i _ the m_ _ nin_. Don’t forget to do it e_ er_ d_ y. Your dear Mummy. III. Presentation of the New Grammar Material. Teacher: Well, today you learn the Present Continuous Tense. Let’s listen to the fairy tale about it. У тридев’ятому царстві жив собі король «To Be». Було у нього три дочки «Am», «Is», «Are». Одного разу вирішив король віддати своїх дочок заміж. Послав він своїх гінців по всьому світу. Приїхало королів заморських, принців, царевичів сила-силенна. (Учитель демонструє картки з написаними на них займенниками «I», «He», «She», «It», «They», «You», «We».) У перший день на турнірі змагалися королі заморські за старшу дочку «Am». Переміг у перший день королевич «I». Погодилась вийти заміж старша дочка, і подарував їй король великий посаг: «now», «-ing» та велику кількість слуг-дієслів. Стали вони жити-поживати й добро наживати. (Учитель будує конструкцію «I am going now».) Наступного дня змагалися королі за середню дочку «Is». І перемогли відразу три королі заморських «He», «She», «It», але впертою була середня принцеса. Вона сказала, що ще подумає, за кого їй виходити заміж. Король не хотів образити свою дочку й подарував їй придане: «now», «-ing», і слуг-дієслів. (Учитель будує на дошці конструкцію.) (He She It )} is wasing now. Третього дня змагалися принци та королевичі за третю дочку – красуню «Are». І знову перемогли три принци «We», «They», «You». Але була принцеса дуже доброю і сказала, що вона не хоче їх ображати, і вони залишилися друзями. Але й молодшій дочці подарував король придане: «now», «-ing», і слуг-дієслів. (Учитель будує на дошці конструкцію.) (We You They )} are running now. З того часу в англійській мові тридев’яте царство «Present Continuous », сестри-царівни, королі заморські, їхнє придане й слуги-дієслова допомагають нам говорити про дію, яка відбулася в цей момент. (Учитель, використовуючи картки-опори, будує речення й просить учнів прочитати їх та перекласти. Після цього вводить заперечну форму.) Але в тридев’ятому царстві «Present Continuous » жила привередлива частка «Not», яка була мачухою принцес і заважала своїм падчеркам правити царством. Вона ставала між царівною та її слугою, тому слуга не виконував накази царівни. (Учитель пише речення на дошці.) I am not going now. She is not running now. They are not washing face now. Teacher: Let’s play a game «The Champion» and make up as many sentences as you can, using cards. (Діти, використовуючи картки-опори, складають речення) IV. Relaxation Teacher: Are you tired? Let’s have a rest. One pupil comes to the blackboard and he shows you what he does in the morning. You must guess what he is doing and say: “He is doing exercises now”. (Завдання для 4 або 5 учнів на дошці.) V. Grammar Practice (На дошці записані речення, які учні повинні перебудувати у «Present Continuous» усно чи письмово.) He goes to school. I get up. She does exercises. They wash hands and face. You clean teeth. Наприклад: He goes to school. – He is going to school. IV. Summing-up Teacher: What new words do you know? What did we do today? Who is number one today? Today I like your work. (Учитель оцінює кожного учня, коментуючи оцінку.) V. Homework Написати в зошит 5 стверджувальних і 5 заперечних речень у «Present Continuous».
1/--страниц