close

Вход

Забыли?

вход по аккаунту

?

Результати Олімпіад 16-17

код для вставки
Результати
І етапу Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Фізика
І місце
1.Гапон В.О.-7-А клас, Сич О.О.
2.Герасименко М.О.-8-Б клас, Сич О.О.
3.Морейко О.В.- 9-В клас, Голік А.А.
4.Коваленко А.Ю.-10-Б клас, Сич О.О.
5.Дубіль Є.С.- 11-Б клас, Сич О.О.
ІІ місце
1.Тертична Н.О.-7-А клас, Сич О.О.
2.Оляницька Є.О.-8-А клас, Сич О.О.
3.Рибкін М.К.-9-В клас, Голік А.А.
4.Мороз М.І. -10-А клас, Сич О.О.
5.Шашло В.С.-11-А клас, Сич О.О.
ІІІ місце
1.Крючков Д.О. – 7-А клас, Сич О.О.
2.Коваленко Р.Ю.-8-Б клас, Сич О.О.
3.Сербіна О.О.- 9-Б клас, Голік А.А.
4.Охріменко К.І.- 10-Б клас, Сич О.О.
5.Мазун Д.О. – 11-А класс, Сич О.О.
Українська мова та література
І місце
1.Дорошенко А.А.-7-А клас, Лоза Н.В., Бойко Н.В.
2.Литвиненко В.О.-8-Б клас, Бойко Н.В.
3.Маркович К.С.-9-В клас, Романченко о.с.
4.Охріменко К.І.-10-Б клас, Скрипченко В.І.
5.Тимошенко А.Я.-11-Б клас, Бойко Н.В.
ІІ місце
1.Тертична Н.О.-7-А клас, Бойко Н.В.
2.Лугініна К.В.-8-Б клас, Бойко Н.В.
3.Дзюба А.В.-9-Б клас, Скрипченко В.І.
4.Мороз М.І.-10-А клас, Бутенко С.І.
5.Чепурний С.О.-11-А клас, Лоза Н.В.
Дубіль Є.С.-11-Б клас, Бойко Н.В.
ІІІ місце
1. Цигура О.Ю.- 7-А клас, Бойко Н.В.
2.Кабанець С.С.-8-А клас, Роменченко О.С.
3.Каленіченко В.В.-9-В клас, Романченко О.С.
4.Коваленко А.Ю.-10-Б клас, Скрипченко В.І.
5.Желіба А.А.-11-Б класс, Бойко Н.В.
Історія
І місце
1.
2.
3.
4.
ІІ місце
1.
2.
3.
4.
ІІІ місце
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Коваленко Р.Ю.-8-Б клас, Єдунова Л.В.
Дзюба М.О.-9-А клас, Рудяща Л.П.
Охріменко К.І. – 10-Б клас, Черніговцева І.В.
Чепурний С.О.-11-Б клас, Єдунова Л.В.
Лугініна К.В.-8-Б клас, Єдунова Л.В.
Дубовик Р.Ю. -9-А клас, Рудяща Л.П.
Фесенко В.В.-10-Б клас, Черніговцева І.В.
Прус Л.О.-11-Б клас, Голубова Л.М.
Кузьменко Б.А.-8-А клас, Єдунова Л.В.
Кузьменко Б.А.-8-А клас, Єдунова Л.В.
Бутейко Д.В.-9-Б клас, Черніговцева І.В.
Гладка В.В.-10-Б клас, Черніговцева І.Д
Казмерчук Б.О.-11-Б клас, Голубова Л.М.
Бутейко Д.В.-9-Б клас, Черніговцева І.В.
Гладка В.В.-10-Б клас, Черніговцева І.Д
Казмерчук Б.О.-11-Б клас, Голубова Л.М.
Біологія
І місце
1.
2.
3.
4.
ІІ місце
1.
2.
3.
4.
ІІІ місце
1.
2.
3.
4.
Хімія
І місце
1.
2.
3.
4.
5.
ІІ місце
1.
2.
3.
4.
5.
ІІІ місце
1.
2.
3.
Литвиненко В.О. – 8-Б клас, Пащенко С.О.
Дзюба М.О.- 9-А клас, Пащенко С.О.
Охріменко К.І.- 10-Б клас, Пащенко С.О.
Мазун Д.О.-11-А клас, Жилкіна Т.І.
Буркевич О.В.-8-Б клас, Пащенко С.О.
Потапова А.І. – 9-В клас, Пащенко С.О.
Коваленко А.Ю.- 10-Б клас, Пащенко С.О.
Шашло В.С.-11-А клас, Жилкіна Т.І.
Самсонова К.О.- 8-Б клас, Пащенко С.О.
Маркович К.С.- 9-В клас, Пащенко С.О.
Мороз М.І.- 10-А клас, Пащенко С.О.
Коваленко А.М. – 11-А клас, Жилкіна Т.І.
Губарєв Р.Д.-7-А клас, Деревянко В.С.
Кобзарь Д.О.-8-Б клас
Маркович К.С.- 9-В клас
Коваленко А.Ю.- 10-Б клас
Желіба А.А.-11-Б клас
Федфеденко М. -7-А клас, Деревянко В.С.
Коваленко Р.Ю.- 8-Б клас
Морейко О.В.-9-В клас
Охріменко К.І.- 10-Б клас
Шашло В. 11-А клас
Дорошенко А.А.- 7-А клас, Деревянко В.С.
Кабанець С.С.- 8-А клас
Вегера А.В.- 9-Б клас
4.
Бекешко В.В.- 10-Б клас
5.
Стахів О.Р.-11-Б клас
Математика
І місце
1.
Михайлюк А.О.- 6-А клас, Бондаренко Г.Б.
2.
Тертична Н.О.-7-А клас, Тимошенко І.Л.
3.
Герасименко М.О.- 8-Б клас, Бондаренко Г.Б.
4.
Потапова А.І.- 9-В клас, Науменко О.О.
5.
Коваленко А.Ю.- 10-Б клас, Тимошенко І.Л.
6.
Дубіль С.С. – 10-Б клас, Бондаренко Г.Б.
ІІ місце
1.
Каменюк Д.О.- 6-В клас, Жуковська Ю.П.
2.
Дорошенко А.А.-7-А клас, Тимошенко І.Л.
3.
Герасименко М.О. – 8-Б клас, Бондаренко Г.Б.
4.
Маркович К.С. – 9-В клас, Науменко О.О
5.
Охріменко К.І.- 10-Б клас, Тимошенко І Л.
6.
Тимошенко А.Я.- 10-Б клас, Бондаренко Г.Б.
ІІІ місце
1.
Мікрюкова А.О. – 6-В клас, Жуковська Ю.П.
2.
Гапон В.О. – 7-А клас, Тимошенко І.Л.
3.
Литвиненко В.О. – 8-Б клас, Бондаренко Г.Б.
4.
Рибкін М.К. – 9-В клас, Науменко О.О.
5.
Бутейко Д.В.- 9-Б клас, Смірнова Л.В.
6.
Ляшенко М.В.- 10-Б клас, Тимошенко І.Л.
7.
Бекешко В.В.- 10-Б клас, Тимошенко І.Л
8.
Стахів О.Р. – 11-Б клас, Бондаренко Г.Б.
Географія
І місце
1.
Самсонова К.О.- 8-Б клас, Ісько О.О.
2.
Дубовик Р.Ю. – 9-В клас, Ісько М.П.
3.
Дроздов Д.А. – 10-Б клас, Ісько О.О.
4.
Чепурний С.О. – 11-А клас, Ісько О.О.
ІІ місце
1.
Отрошенко Д.М. – 8-А клас, Ісько О.О.
2.
Некоз І.В.- 9-В клас, Ісько М.П.
3.
Бекешко В.В.- 10-Б клас, Ісько О.О.
ІІІ місце
1.
Оляницька Є.О. – 8-А клас Ісько О.О.
2.
Рибкін М.К. – 9-В клас, Ісько М.П.
3.
Мороз М.І. – 10-Б клас, Ісько О.О.
Астрономія
І місце
1.
Ляшенко М.І.- 10-Б клас, Сич О.О.
2.
Калініченко Р.С. – 11-Б клас, Сич О.О.
ІІ місце
1.
Бекешко В.В. – 10-Б клас, Сич О.О.
2.
Петрова А.О. – 11-Б клас, Сич О.О.
ІІІ місце
1.
Бондаренко В.С. – 10-А клас, Сич О.О.
2.
Стахів О.Р. – 11-Б клас, Сич О.О.
Англійська мова
І місце
1.
Литвиненко В.О. – 8-Б клас, Ромець Л.В.
2.
Рибкін М.К. – 9-В клас, Іщенко Г.П.
3.
Охріменко К.І. – 10-Б клас, Пузанова О.А.
4.
Чепурний С.О. – 11-А клас, Ромець Л.В.
ІІ місце
1.
Гринь І.А. – 8-А клас, Дубовик Ю. Ю.
2.
Тищенко К.Р. – 9-В клас, Іщенко Г.П.
3.
Піпоть В.В. – 9-А клас, Ромець Л.В.
4.
Фесенко В.В. – 10-Б клас, Пузанова О.А.
5.
Шишмілова В.В. – 11-А клас, Ромець Л.В.
ІІІ місце
1.
2.
3.
4.
5.
Лугініна К.В. – 8-Б клас, Ромець Л.В.
Дзюба А.В. – 9-Б клас, Гринько В.М.
Рязанова О.А. – 10-Б клас, Пузанова О.А.
Гузій А.А. – 11-Б клас, Ромець Л.В.
Бовкун О.В. -11-А клас, Тарасенко Л.В.
Німецька, французька мови
І місце
1.
Кабанець С. С. – 8-А клас, Пузанова О.А.
2.
Оляницька Є.О. – 8-А клас, Іщенко Г.П.
ІІ місце
1.
Бойко В.В. – 8-А клас, Пузанова О.А.
2.
Гук А.О. – 8-А клас, Іщенко Г.П.
ІІІ місце
1.
Година К.А. – 8-А клас, Пузанова О.А.
Інформатика
І місце
1.Кашуба Р.В. – 8-Б клас, Голік А.А
2.
Піпоть В.В. – 9-А клас, Даммер О.М.
3.
Ляшенко М.В. – 10-Б клас, Голік І.Г.
4.
Стахів О.Р. – 11-Б клас, Голік І.Г.
ІІ місце
1.
Семеніхін А.В. – 8-Б клас, Голік А.А.
2.
Бутейко Д.В. – 9-Б клас, Голік І.Г.
3.
Черепенко І.О. – 10 –Б клас, Голік І.Г.
4.
Оніщенко Є.С.- 10-Б клас, Даммер О.М.
ІІІ місце
1.
Мудрагель Я.Я. – 8-Б клас, Голік А.А.
2.
Коновалов Є.Р. – 8-Б клас, Голік А.А.
3.
Дубовик Р.Ю. – 9-А клас, Даммер О.М.
4.
Дорошенко В.В. – 10-Б клас, Голік І.Г.
5.
Желіба А.А. – 11-Б клас, Голік І.Г.
Екологія
І місце
1.
Дорошенко В.В – 10-Б клас, Пащенко С.О.
2.
Шашло В.С. – 11-Б клас, Жилкіна Т.І.
ІІ місце
1.
Бекешко В.В. – 10-Б клас, Пащенко С.О.
2.
Мазун Д.О. – 11-Б клас, Жилкіна Т.І.
ІІІ місце
1.
Мороз М.І. – 10-А клас, Пащенко С.О.
2.
Желіба А.С. – 11-Б клас, Жилкіна Т.І.
П.І.Б. учня переможця
ІІ туру учнівських
олімпіад
1
Лучка К.Р.
2
Дорошенко А.А.
3
Предмет
ЗНЗ
Диплом
№
п/п
Клас
Результати
ІІ етапу Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
П.І.Б. вчителя який підготував
учня-переможця ІІ етапу
Дроботько Н.С.
8
Гімназія № 5
2
9
Гімназія № 5
1
Кабанець С.С.
10
Гімназія № 5
1
Романченко О.С.
4
Маркович К.С.
11
Гімназія № 5
1
Романченко О.В.
5
Цигура О.Ю.
9
Гімназія № 5
1
Черніговцева І.В.
6
Дяченко О.С.
10
Гімназія № 5
1
Єдунова Л.В.
7
Тищенко К.Р.
11
Гімназія № 5
3
Черніговцева І.В.
8
Толочко Є.М.
7
Гімназія № 5
2
Сич О.О.
9
Гапон В.О.
9
Гімназія № 5
2
Сич О.О.
10
Герасименко М.О.
10
Гімназія № 5
1
Сич О.О.
11
Метіль Д.О.
6
Гімназія № 5
1
Бондаренко Г.Б.
12
Боровков І.І.
7
Гімназія № 5
1
Тимошенко І.Л.
Українська мова
та література
Історія
Фізика
Математика
Левченко В.І.
Бойко Н.В.
Лоза Н.В.
13
Михайлюк А.О.
8
Гімназія № 5
3
Бондаренко Г.Б.
14
Тертична Н.О.
9
Гімназія № 5
2
Тимошенко І.Л.
15
Герасименко М.О.
10
Гімназія № 5
3
Бондаренко Г.Б.
16
Копка П.П.
8
Гімназія № 5
1
Ісько О.О.
17
Гапон В.О.
9
Гімназія № 5
1
Ісько М.П.
18
Коваленко Р.Ю.
10
Гімназія № 5
3
Ісько О.О.
19
Дубовик Р.Ю.
11
Гімназія № 5
2
Ісько М.П.
20
Цигура О.Ю.
9
Гімназія № 5
1
Жилкіна Т.І.
21
Бойко В.В.
10
Гімназія № 5
2
Пащенко С.О.
22
Ігнатенко М.М.
Хімія
7
Гімназія № 5
3
Деревянко В.С.
23
Нікітченко Б.Я.
Технічна праця
11
Гімназія № 5
1
Правдивець М.М.
24
Волкова В.Т.
9
Гімназія № 5
2
Чепурна О.А.
25
Доброріз К.Ю.
Обслуговуюча
праця
11
Гімназія № 5
2
Чепурна О.А.
26
Дзюба А.В.
Екологія
11
Гімназія № 5
1
Пащенко С.О.
27
Пузанов Д.І.
9
Гімназія № 5
1
Болотненко С.В.
28
Дронь Є.С.
9
Гімназія № 5
3
Болотненко С.В.
Предмет
Географія
Біологія
ІКТ
ЗНЗ
Диплом
П.І.Б. учня переможця
ІІ туру учнівських
олімпіад
Клас
№
п/п
П.І.Б. вчителя який підготував
учня-переможця ІІ етапу
29
Рибкін М.К.
30
Скрипченко М.В.
31
Отрошенко Д.М.
32
Предмет
ЗНЗ
Диплом
П.І.Б. учня переможця
ІІ туру учнівських
олімпіад
Клас
№
п/п
П.І.Б. вчителя який підготував
учня-переможця ІІ етапу
11
Гімназія № 5
2
Пожарський Я.О.
9
Гімназія № 5
2
Тищенко І.Г.
10
Гімназія № 5
1
Єдунова Л.В.
Рибкін М.К.
11
Гімназія № 5
3
Черніговцева І.В.
33
Куриленко С.І.
8
Гімназія № 5
1
Пузанова О.А.
34
Плодієнко В.А.
9
Гімназія № 5
3
Тарасенко Л.В.
35
Вакуленко Є.В.
11
Гімназія № 5
2
Ромець Л.В.
36
Мірошниченко А.В.
8
Гімназія № 5
2
Іщенко Г.П.
37
Оляницька Є.О.
10
Гімназія № 5
1
Іщенко Г.П.
38
Грицаненко А.О.
8
Гімназія № 5
1
Пузанова О.А.
39
Кабанець С.С.
10
Гімназія № 5
1
Пузанова О.А.
Правознавство
Англійська мова
Французька
мова
Німецька мова
П.І.Б. учня
переможця ІІІ туру
учнівських олімпіад
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Рибкін М.
Гапон В.
Дубовик Р.
Боровков І.
Тертична Н.
Цигура О.
Цигура О.
Дзюба А.
Герасименко М.
Дорошенко А.
11
Кабанець С.
12
13
Кабанець С.
Маркович К.
14
Лучка К.
15
16
Вакуленко Є.
Доброріз К.
Предмет
ЗНЗ
Клас
№
п/п
Диплом
Результати
ІІІ етапу Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.
Правознавство
Географія
Географія
Математика
Математика
Біологія
Історія
Екологія
Фізика
Українська мова та
література
Українська мова та
література
Німецька мова
Українська мова та
література
Українська мова та
література
Англійська мова
Технології
ІІІ
ІІІ
ІІІ
І
ІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
І
Черніговцева І.В.
Ісько М.П.
Ісько М.П.
Тимошенко І.Л.
Тимошенко І.Л.
Жилкіна Т.І.
Черніговцева І.В.
Пащенко С.О.
Сич О.О.
Лоза Н.В., Бойко Н.В.
10-А
ІІ
Романченко О.С.
10-А
11-Б
ІІІ
ІІ
Пузанова О.А.
Романченко О.С.
8-В
ІІІ
11-А
11-Б
ІІ
ІІІ
Левченко В.І., Дроботько
Н.С.
Ромець Л.В.
Чепурна О.А.
11-Б
9-А
11-А
7-В
9-А
9-А
9-А
11-Б
10-Б
9-А
Прилуцька
гімназія №5
П.І.Б. вчителя який
підготував учня-переможця
ІІІетапу
Документ
Категория
Без категории
Просмотров
4
Размер файла
28 Кб
Теги
олімпіади
1/--страниц
Пожаловаться на содержимое документа